Sinema Haberleri

Ağır Romantik filmi konusu nedir? Ağır Romantik filmi oyuncuları kimler?

Ağır Romantik filmi konusu nedir? Ağır Romantik filmi oyuncuları kimler?, Dizi ve film severler için Ağır Romantik filmi konusu nedir? Ağır Romantik filmi oyuncuları kimler? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Ağır Romantik filmi konusu nedir? Ağır Romantik filmi oyuncuları kimler? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Ağır Romantik filmi konusu nedir? Ağır Romantik filmi oyuncuları kimler?

Başrollerinde Onur Tuna, Tuvana Türkay gibi isimler olduğu Ağır Romantik filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Eğlenceli aksiyon filmi 2020 yılı yapımı olup Aslı ve Kerem’in hikayesi anlatılmaktadır. Aslı konservatuvarda okuyan genç bir kız olup Kerem ile karşılaşacak ve birbirlerine aşık olacaklardır. Ağır Romantik filmi konusu nedir? Ağır Romantik filmi oyuncuları kimler?

AĞIR ROMANTİK FİLMİ KONUSU

Aslı Egeli, heykeltıraş annenin ve profesör babanın konservatuvarda okuyan genç kızıdır.

Bir gün, Beyoğlu’nda gezerken bir adamın saldırısına uğrar ve çantası çalınır. Korku ve panik içindeki Aslı’ya, Kerem çantasını bulmasında yardımcı olmaktadır. Bu zorunlu buluşmadan sonra; Aslı ve Kerem’in içinde, aşk ve evlenmeye kadar uzanan romantik bir ilişki başlar. Başlangıçta Kerem, Aslı’nın alışkın olmadığı bir dünya çapından gelse de kendisini büyük şirketlere danışmanlık yapan bir finansal uzman olarak tanıtır.

Kerem’in babası, İstanbul’un en büyük hırsızlık çetesinin reisidir. Aslı’nın dayısı ise, bu korsan çetesini yok etmek isteyen Polis Şefi Danyal’dır.

Yani, Aslı ve Kerem’in hoşbeş günü, asla unutamayacakları bir güne dönüşür.

AĞIR ROMANTİK FİLMİ OYUNCULARI

TUVANA TÜRKAY

ONUR TUNA

SERMİYAN MİDYAT

ALTAN ERKEKLİ

SEMRA DİNÇER

DURUL BAZAN

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu