Dizi Haberleri

Ada Masalı dizisinin oyuncuları bir araya geldi: Okuma provası yapıldı

Ada Masalı dizisinin oyuncuları buluştu: Okuma provası yapıldı, Dizi ve film severler için Ada Masalı dizisinin oyuncuları buluştu: Okuma provası yapıldı konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Ada Masalı dizisinin oyuncuları buluştu: Okuma provası yapıldı ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Ada Masalı dizisinin oyuncuları buluştu: Okuma provası yapıldı

Star TV’de yayına girecek olan Ada Masalı dizisi, seyirciler aracılığıyla merakla bekleniyor. Başrollerinde yakışıklı oyuncu Alp Navruz ve güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan’ın olduğu dizi, seyirciler aracılığıyla bi hayli ilgi çekiyor. İzleyiciler intenet üzerinden diziyle alakalı araştırmalar yapmaya başlarken, dizinin oyuncuları da ilk kez buluştu. Okuma provası yapmak için bir araya gelen oyuncular, medyaveya bir poz verdi.

Yaz aylarında seyirci karşısına çıkacak olan dizinin oyuncu ekibinde bulunan, Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın bunun yanında, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin oturuyor. İşte Ada Masalı dizisi karakterlerinin verdiği poz…

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu