Dizi Haberleri

Ada Masalı dizisinden ilk fotoğraf geldi! Ada Masalı dizisi ne zaman yayınlanacak?

Ada Masalı dizisinden ilk fotoğraf geldi! Ada Masalı dizisi ne zaman yayına girecek?, Dizi ve film severler için Ada Masalı dizisinden ilk fotoğraf geldi! Ada Masalı dizisi ne zaman yayına girecek? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Ada Masalı dizisinden ilk fotoğraf geldi! Ada Masalı dizisi ne zaman yayına girecek? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Ada Masalı dizisinden ilk fotoğraf geldi! Ada Masalı dizisi ne zaman yayına girecek?

Star TV’nin yeni dizisi Ada Masalı hem oyuncu kadrosuyla hem de konusuyla gözleri üstüne topluyor. Yaz aylarından seyirci karşısına çıkacak dizi, büyük bir merakla bekleniyor. Diziden görseller yayınlanmaya başlanırken, dizinin ne zaman başlayacağı seyirciler aracılığıyla araştırılmaya başlandı. Biz de bu yazımıza Ada Masalı dizisiyle alakalı araştırılan sorulara yanıt verdik.

Ada Masalı ne zaman yayına girecek?

Ada Masalı dizisinin yönetmenliği Ali Bilgin yapacak. Dizinin ne zaman yayınlanacağı ile alakalı halen net bir açıklama yapılmazken, dizinin Haziran ayında seyirci karşısına çıkması bekleniyor. Star TV’de yayına girecek dizi, İzmir ve İstanbul’da geçecek. Romantik komedi dalında olacak dizi, seyredenleri bi hayli güldürecek.

Ada Masalı’nın oyuncu kadrosu

Dizinin başrolünde yakışıklı oyuncu Alp Navruz ve güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan yer alıyor. Dizide bulunacak bazı diğer isimler ise Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak ve Eylül Ersöz.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu