Dizi Haberleri

Acun Ilıcalı’nın hızına yetişilmiyor! Şimdi de İngiltere’de takım arayışına girdi

Acun Ilıcalı’nın hızına yetişilmiyor! Şimdi de İngiltere’de takım arayışına girdi, Dizi ve film severler için Acun Ilıcalı’nın hızına yetişilmiyor! Şimdi de İngiltere’de takım arayışına girdi konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Acun Ilıcalı’nın hızına yetişilmiyor! Şimdi de İngiltere’de takım arayışına girdi ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Acun Ilıcalı’nın hızına yetişilmiyor! Şimdi de İngiltere’de takım arayışına girdi

TV 8’in patronu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıl Hollandalı Eredivisie ekibinde bulunan Fortuna Sittard ile bir ortaklık anlaşması imzalamıştı. Sittard ile ortaklığını bitiren ve takıma olan yatırımlarını geri çeken Ilıcalı şimdi de İngiltere’den bir takım almak istediğini açıkladı. 

Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Acun Ilıcalı, paylaşımında İngiltere’den bir kulüp satın almak istediğini ve futbol ile alakalı yatırımlarına da bu yönde devam etmek istediğini dile getirdi. Bu güne kadar ortağı olduğu Fortuna Sittard ile güzel başarılar yakaladığını ve artık ortaklığa veda etmek zorunda kaldıklarını söyleyen Acun Ilıcalı, öncedensinde al sıralarda olan kulübün şimdi daha iyi yerlerde olduğunu açıkladı.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu