Dizi Haberleri

Acun Ilıcalı’dan Exxen platformu açıklamaları! Bayram boyunca ücretsiz olacak!

Acun Ilıcalı’dan Exxen platformu açıklamaları! Bayram boyunca ücretsiz olacak!, Dizi ve film severler için Acun Ilıcalı’dan Exxen platformu açıklamaları! Bayram boyunca ücretsiz olacak! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Acun Ilıcalı’dan Exxen platformu açıklamaları! Bayram boyunca ücretsiz olacak! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Acun Ilıcalı’dan Exxen platformu açıklamaları! Bayram boyunca ücretsiz olacak!

1 Ocak 2021 tarihinde Acun Ilıcalı aracılığıyla kurulan ve kullanıma açılan Exxen platformu ile alakalı yeni açıklamalar yapılmaya başlandı. Acun Ilıcalı’nın açıklamaları ardından Exxen platformunun Ramazan Bayramında ücretsiz bulunacağını açıkladı.

Acun Ilıcalı’nın Netflix ve Blu TV’ye rakip olarak kurduğu Exxen platformu ile alakalı açıklamalar yapıldı. Tv8 ve Exxen platformu sahibi Acun Ilıcalı platformun bayram boyunca ücretsiz bulunacağını açıkladı. Ramazan Bayramının tam kapanma sürecine denk geldiği 2021 senesinde evde olacak vatandaşların Exxen platformunu denemeleri ve satışın arttırması için bayramda ücretsiz bulunacağı altı çizildi.

Acun Ilıcalı’dan Exxen müjdesi

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı Exxen platformunun 12, 13, 14 ve 15 Mayıs tarihlerinde platformun ücretsiz bulunacağı bilgisi verildi. Aynı zamanda Exxen platformunda bulunan içeriklerin tamamının da seyircilere ücretsiz verileceği açıklamaları yapılırken üyelikte cep telefonu ve e-posta adresleri talep ediyor.

Exxen platformunun çıktığı zamanlarda en dikkat çeken yapımlar TolgShow Filtresiz, Sihirli Annem ve Hükümsüz dizileri yer alıyor.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu