Dizi Haberleri

Acun Ilıcalı’dan beklenen açıklama geldi. Survivor Poyraz elenecek mi? Poyraz diskalifiye edildi mi?

Acun Ilıcalı’dan beklenen açıklama geldi. Survivor Poyraz elenecek mi? Poyraz diskalifiye edildi mi?, Dizi ve film severler için Acun Ilıcalı’dan beklenen açıklama geldi. Survivor Poyraz elenecek mi? Poyraz diskalifiye edildi mi? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Acun Ilıcalı’dan beklenen açıklama geldi. Survivor Poyraz elenecek mi? Poyraz diskalifiye edildi mi? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Acun Ilıcalı’dan beklenen açıklama geldi. Survivor Poyraz elenecek mi? Poyraz diskalifiye edildi mi?

SurvivorPoyraz elenecek mi? Acun Ilıcalı son kararı verdi!

TV8 ekranlarının bi hayli beğeni alan yarışma programında tüm dengeler değişiyor. Finale sayılı günler kala yaşananlar seyircileri merak içinde bırakıyor. Kısa bir zaman önce yarışmada bulunan Poyraz’ın sergilediği tavırların rahatsız edici olması gündeme bomba gibi düşmüştü. Seyirciler Poyraz’ın programda yer almaması gerektiğini dile getirmişti. Poyraz önceden kırmızı takımda bulunan Batuhan’a ‘ sen fazla kötü bir oyuncusun. Kariyerin erken bitmiş’ kelimelerini sarfetmişti. Bu sözlere tepki gösteren Acun Ilıcalı ‘ Dora gibi seçilmiş laflarla Batuhan’a bel altı vurdun. Batuhan’ı haklı buluyorum. Bir yarışmacıyı Survivor ile alakalı konularda eleştirmen normal. Ama özel yaşamındaki kariyeriyle alakalı konuşman yanlış. Sana da yakışmadı diye düşünüyorum.’ söylemlerinde bulunmuştu.

Acun Ilıcalı’nın verdiği tepkiden sonra Poyraz’ın özür dilemesi beklenirken, savunma olarak daha fazla skandal yaratacak sözler söyleyerek, seyirciler de tepki göstermeye başlamıştı. Poyraz özür dilemek yerine yaptığı bilgilendirmede ‘ Batuhan’ın yalnızca çocukken oynadığını izledim. Onun dışındakileri bilmiyorum. Samimiyetsiz bulduğum için rol yaptığını ve buradaki oyunculuğunun kötü olduğunu düşünüyorum’ dedi. Poyraz, İsmail ve Batuhan ile yaşadığı tartışma ardından da en yakın dostu için içtenyetsiz bulduğunu söylemişti. Poyraz’ın sarfettiği sözler herkes aracılığıyla tepki toplarken, akıbeti ise yaşandı. Acun Ilıcalı’dan beklenen bilgi geldi. Dokunulmazlık oyunları ardından bir yarışmacının eleneceğini söyleyen Ilıcalı, Poyraz için eleme veya diskalifiye durumunun olmadığını gösterdi. Poyraz’ı sevmeyenler ise artık yarışmada onu görmek istemediklerini kelimelerine ekledi. Yarışmadan elenmeyeceği belli olan Poyraz’ın hayranları ise mutlu oldu.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu