Oyun Haberleri

Activision’dan Call of Duty 2021 için yeni detaylar geldi

Activision’dan Call of Duty 2021 için yeni detaylar geldi, Oyun severler için Activision’dan Call of Duty 2021 için yeni detaylar geldi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Activision’dan Call of Duty 2021 için yeni detaylar geldi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Activision’dan Call of Duty 2021 için yeni detaylar geldi

Yapılan yeni açıklamalar öyle gösteriyor ki Call of Duty 2021 ile ilgili önceden ortaya atılan iddiaların çoğu doğruymuş. Activision CEO’sunun Salı günü yapılan şirketin ilk çeyrek kazanç toplantısında “Özellikle, bu seneki premium Call of Duty sürümü için çok heyecanlıyız” dedi. Bunun bunun yanında bazı açıklamalar yaparak öncedenki sızıntıları da doğruladı. Aynı zamanda oyunun ismi de öncedenki sızıntılarda karşımıza Call of Duty WWII: Vanguard olarak çıkmıştı.

“Call of Duty 2021 (Call of Duty WWII: Vanguard) yeni nesil için geliştirildi”

Şirketin başkanı ve CEO’su Daniel Alegre, “Geliştirme Sledgehammer Games aracılığıyla yönetiliyor ve oyun harika görünüyor. Sonbahar sürümü için doğru yolda” dedi. Daha önce yaşanan ve özellikle CoD ve Battlefield oyunları ile alakalı yaptığı sızıntılarla bilinen Tom Henderson’un dile getirdiklerine göre oyun Sledgehammer Games aracılığıyla geliştiriliyordu. Activision’un bu açıklamasıyla geliştirici doğrulanmış oldu.

  • Bakınız: Call of Duty WWII: Vanguard serinin yeni oyunu olabilir

Alegre “Bu, hem mevcut CoD ekosistemiyle bütünleşmek hem de onu geliştirmek için dizayn edilmiş, hikaye, multiplayer ve işbirliğine dayalı oyun modlarında çarpıcı görseller içeren yeni nesil bir deneyim için oluşturuldu” dedi. Daha önce bulunan söylentilerde de yine oyunun yeni nesile ağırlık vereceği ve mevcut nesil konsollarda biraz “geri planda tutulacağı” söylenmişti.

  • Bakınız: Call of Duty WW2 Vanguard için yeni bir iddia geldi

Activision'dan Call of Duty 2021 için yeni detaylar geldi

“Yakında toplulukla daha fazla ayrıntı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Sledgehammer önceden Call of Duty oyunlarından WWII, Advanced Warfare oyunlarını kendi başına geliştirmiş, Infinity Ward ile birlikte de Modern Warfare 3 (2011) üzerinde çalışmıştı. Öyle anlıyoruz ki bu sene gelecek Call of Duty 2021 de İkinci Dünya Savaşı konusunu ele alacak. Daha önce yaşanan isminin Call of Duty WWII: Vanguard olması ve devamında gelen bütün söylentilerin doğrulanması bu hususta ihtimalleri bi hayli güçlendiriyor.

Call of Duty WWII: Vanguard’ın geçen sene yayına giren Black Ops Cold War için Black Ops 4 teknolojisinin yükseltilmiş bir sürümüyle geliştirildiğini de göz önünde bulundurarak, Warzone’a da güç veren Modern Warfare’in (2019) motor “IW8” ile geliştirildiğini söyleyebiriz. Call of Duty 2021’in bu sene içinde yayınlanacağı da doğrulandı ve Sonbahar aylarında karşımızda olacak.

  • İlginizi çekebilir: Black Ops Cold War incelemesi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu