Oyun Haberleri

AC: Origins’te Bayek’in saçını sakalını uzatma hilesi keşfedildi

AC: Origins’te Bayek’in saçını sakalını uzatma hilesi keşfedildi, Oyun severler için AC: Origins’te Bayek’in saçını sakalını uzatma hilesi keşfedildi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde AC: Origins’te Bayek’in saçını sakalını uzatma hilesi keşfedildi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

AC: Origins’te Bayek’in saçını sakalını uzatma hilesi keşfedildi

Geride bıraktığımız hafta oyuncular ile buluşan Assassin’s Creed: Origins, iki senelik bekleyişin ardından yeni oynanış enerjikleri ile oyuncuların karşısına çıktı. Oyuncuları Antik Mısır topraklarına götüren Ubisoft, yeni oyununda bizi tekrar tarihin tozlu sayfalarına bıraktı. Oynanış hususunda eski Assassin’s Creed oyunlarından bi hayli farklı olan yeni oyun, yan görevlerini güçlendirerek eksiklerini gidererek oyunculara kendisini sevdirmeye çalışıyor.

Assassin’s Creed: Origins’te yaşanan yeni hile aracılığıyla Bayek’in sakalını uzatabilirsiniz

Lakin ana kişiliğimiz olan Bayek‘in zırh ve silahını değiştirmek dışında dış görünüşünde pek bir değişiklik yapamıyoruz. Lakin geliştiriciler, oyuna eklenen ufak bir hile yardımı ile bize Bayek’in saçını ve sakalını değiştirmemize olanağı veriyor. Hileyi tam anlamıyla kullanmak için ilk önce Bayek’in kapüşonunu bir biçimde çıkartmanız gerektiğini söylemekte yarar var. Aksi taktirde hile aktif olmuyor. Aktif olsa ile eski görünüşünüz ile şimdiki halinizin farkını göremiyorsunuz. Ayrıca gösterilen tuşlara oyunun ekipman (Gear) ekranında basmanız gerektiğiniz söylemekte yarar var.

Oyunun çıktığı her platformda çalışan bu hile için basmanız gereken tuşlar ise şöyle,

PlayStation 4: L2 + Üçgen

Xbox One: LT + Y

PC: Sağ fare tuşu + Etkileşim butonu

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu