Dizi Haberleri

A Spor sunucusu Çiğdem Ceylan Kimdir?

A Spor sunucusu Çiğdem Ceylan Kimdir?, Dizi ve film severler için A Spor sunucusu Çiğdem Ceylan Kimdir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. A Spor sunucusu Çiğdem Ceylan Kimdir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

A Spor sunucusu Çiğdem Ceylan Kimdir?

 A Spor ekranlarında bulunan spiker Çiğdem Ceylan’ın kim olduğu araştırılıyor. Başarılı sunucu kaç yaşında, evli mi? Çiğdem Ceylan ile ilgili araştırılanler…

29.07.1987 İstanbul doğumlu spiker 1.68 boyunda 55 kilodur. Aslan burcu olan Ceylan İstanbul Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. Eğitimini tamamlayan başarılı sunucu finans sektöründe işe girmiş ve akabinde spikerlik v diksiyon kurslarına giderek kendini geliştirmiş.

Aldığı eğitimlerle birlikte Dünya Ekonomi TV kanalında sunuculuk yapmaya başlayan Ceylan ‘Ekometre’ programı sunmuştur. Moderatörlüğünü yapan programda ünlü iş insanları çağırarak mühim sorularda bulunmuştur.

Spor programlarıyla devam eden güzel sunucu A Spor’a transfer olarak uzun seneler A Spor kanalında sunuculuk yapmıştır.  Sabah programlarını sunan spiker  halen A Spor ’da çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu