Dizi Haberleri

7 Melek oyuncu kadrosunda hangi oyuncular var? 7 Melek film konusu ve oyuncuları

7 Melek oyuncu ekibinde bulunan hangi oyuncular var? 7 Melek film konusu ve oyuncuları, Dizi ve film severler için 7 Melek oyuncu ekibinde bulunan hangi oyuncular var? 7 Melek film konusu ve oyuncuları konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. 7 Melek oyuncu ekibinde bulunan hangi oyuncular var? 7 Melek film konusu ve oyuncuları ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

7 Melek oyuncu ekibinde bulunan hangi oyuncular var? 7 Melek film konusu ve oyuncuları

Ülkemizde yaşanan 15 Temmuz darbe gecesini konu alan 7 melek dizisi şimdiden tüm dikkatleri üzerine topladı. Dizinin başrol oyunları içinden hepsi birbirinden farklı ve güzel 7 adet kadın oyuncumuz bulunmakta. 7 melek dizisinin ne zaman vizyona gireceği bekleyen seyirciler aracılığıyla merak konusu halini aldı.

7 Melek Filmi Oyuncuları Kadrosu

Türkiye de yaşanan 15 Temmuz darbe gecesini bizlere 7 kadın özel harekat polis memuru kişiliğini canlandıran oyuncularımız aracılığıyla aktarılacaktır. 7 kahraman polis memurunun yaşadıkların zorlukları ve her birinin ayrı olarak içinde olduğu duygu ve durumu anlatılan diziye 7 melek ismi verilmiştir. Filmin kadrosunda bulunan Pelin Uluksar, Öznur Serçeler ve Burcu Kıratlı gibi birden fazla başarılı ve kabiliyetli kadın oyuncumuz bulunacaktır.

 7 Melek Filmi Oyuncu Kadrosu;

Burcu Kıratlı

23 Temmuz 1989 doğumlu olan güzel oyuncumuz Yeditepe üniversitesi iletişim fakültesi mevzunudur. Daha ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan oyuncumuz 1.67 boyunda 49 kilodur. Burcu kıratlı, Sinan akçıl ile olan evliliği ile çok kez gündeme gelmiştir. Aşk ve Mavi dizisinde mavi kişiliği ile karşımıza gelen oyuncumuz bir çok seyirci aracılığıyla çok beğenilmiştir.

Ferdal Işıl

Ferda ışıl daha 20 li yaşlarının başlarında olan ve oyunculuk sektörüne halen yeni adımını atan bir oyuncumuzdur. Henüz kendisini ilk defa sahnede göreceğimizden onun ile alakalı geniş bir şekilde bilgiye sahip olmamaktayız.

Yasemin Öztürk

25 Şubat 1974 doğumlu olan güzel oyuncumuz Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları fakültesinden mevzun olmuştur. 1999 senesinden beri oynadığı çeşitli karakterlerle ve rollerle karşımızda olan oyuncularımızdandır. Daha önce Behzat Ç., Canım Benim, Kurtlar Vadisi, Üvey Baba gibi dizlerde yer almıştır. 1,72 boyunda olan Yasemin Öztürk Ankara da dünyaya gelmiştir.

Tuğba Melis Türk

 7 eylül 1990, Bulgaristan da dünyaya gözlerini açan oyuncumuzu Best Model Of Turkey güzellik müsabakasında aldığı ödül ile tanımış bulunmaktayız. 2004 senesinden şimdiye kadar uzanan bir oyunculuk macerası olan oyuncumuzu birden fazla dizi ve sinema dünyasında görmüş bulunmaktayız. Muhteşem Yüzyıl Kösem, Tutsak, Sana Bir Sır Vereceğim, Leyla ile Mecnun ve Merhamet isimli birden fazla yapımda yer almıştır. 2010 senesinde Türkiye de en fazla izlenen yarışma programlarından olan Survıvor da ünlülüler takımı kadrosunda bulunan yer almıştır. 1,76 boyu ile güzelliğiyle dikkat çeken oyuncularımız içindedır.

Elif Buse Doğan

1993 doğumlu güzel oyuncumuz Kocaeli ilimizde dünyaya gelmiştir. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarından 2008 senesinde mevzun olan oyuncumuzun asıl mesleği şarkıcılık olarak bilinmekte. 2016 senesinde TRT müzikte sunuculuk yapan oyuncumuzu ilk kez 7 Melek filminde izleme fırsatı bulmaktayız.

Pelin Uluksar

25 Eylül 1994 İstanbul doğumlu oyuncumuz Yeditepe üniversitesi tiyatro bölümünden mevzundur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde bir süre çalışmış ve oyunculuk yapmıştır. NO:309, Bir Deli Rüzgar ve Vuslat isimli dizilerde yer almış ve birden çok seyirci aracılığıyla beğenilmiş ve çok beğenilmiştir.

Öznur Serçeler

1Ocak 1987 senesinde Kayseri’de dünyaya gelmiştir. 1,67 boyundadır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Erkenci Kuş, Dolunay, Muhteşem Yüzyıl, Evli ve Öfkeli, Nuri ve Hayat Devam Ediyor gibi dizilerde yer almasının yanında Her Şey Aşktan, Hayati Tehlike, Deccal ve Karışık Kaset gibi sinema filmlerinde de yer almıştır.

7 Melek Filmi Vizyon Tarihi

 15 Temmuz darbe gecesini konu alan filmin vizyon tarihi olarak bir çok seyirci aracılığıyla merak konusu haline gelmekte. 7 den 70 e herkes aracılığıyla beklenen 7 Melek filminin çekimlerine başlandığı bilinmekte. Filmin Şubat 2021 de vizyona girmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu