Sinema Haberleri

2016’da ABD’de yapılan bir araştırmaya göre, 6 saniyeden fazla bir ortalamayla en uzun süre esneyen hangisidir?

2016’da ABD’de yapılan bir araştırmaya göre, 6 saniyeden fazla bir hemen hemenyla en uzun süre esneyen hangisidir?, Dizi ve film severler için 2016’da ABD’de yapılan bir araştırmaya göre, 6 saniyeden fazla bir hemen hemenyla en uzun süre esneyen hangisidir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. 2016’da ABD’de yapılan bir araştırmaya göre, 6 saniyeden fazla bir hemen hemenyla en uzun süre esneyen hangisidir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

2016’da ABD’de yapılan bir araştırmaya göre, 6 saniyeden fazla bir hemen hemenyla en uzun süre esneyen hangisidir?

Türkiye’de televizyon ekranlarının en fazla kazandıran ve izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ile bu akşam atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor ve yine birbirinden enteresan sorularla seyredenleri ekranlara kilitliyor. Az önce sorulan 2016’da ABD’de yapılan bir araştırmaya göre, 6 saniyeden fazla bir hemen hemenyla en uzun süre esneyen hangisidir? sorusu, yarışmanın takipçileri aracılığıyla merakla araştırılıyor. Peki, az önce bi hayli beğeni alan yarışma milyonerde sorulan 2016’da ABD’de yapılan bir araştırmaya göre, 6 saniyeden fazla bir hemen hemenyla en uzun süre esneyen hangisidir? sualinin yanıtı şöyle;

SORU: 2016’da ABD’de yapılan bir araştırmaya göre, 6 saniyeden fazla bir hemen hemenyla en uzun süre esneyen hangisidir?

CEVAP:
A – İnsanlar (Cevap)

B – Develer
C – Aslanlar
D – Filler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu