Sinema Haberleri

1979’da “Omni” adlı popüler bilim dergisinin “dünyanın en zeki insanı” seçtiği Richard Feynman için kim “Bizim Richie? Dünyanın en zeki insanı? Tanrı yardımcınız olsun!” demiştir?

1979’da “Omni” adlı popüler bilim dergisinin “dünyanın en zeki insanı” seçtiği Richard Feynman için kim “Bizim Richie? Dünyanın en zeki insanı? Tanrı yardımcınız olsun!” demiştir?, Dizi ve film severler için 1979’da “Omni” adlı popüler bilim dergisinin “dünyanın en zeki insanı” seçtiği Richard Feynman için kim “Bizim Richie? Dünyanın en zeki insanı? Tanrı yardımcınız olsun!” demiştir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. 1979’da “Omni” adlı popüler bilim dergisinin “dünyanın en zeki insanı” seçtiği Richard Feynman için kim “Bizim Richie? Dünyanın en zeki insanı? Tanrı yardımcınız olsun!” demiştir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

1979’da “Omni” adlı popüler bilim dergisinin “dünyanın en zeki insanı” seçtiği Richard Feynman için kim “Bizim Richie? Dünyanın en zeki insanı? Tanrı yardımcınız olsun!” demiştir?

Türkiye’de televizyon ekranlarının en fazla kazandıran ve izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ile bu akşam atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor ve yine birbirinden enteresan sorularla seyredenleri ekranlara kilitliyor. Az önce sorulan 1979’da “Omni” adlı popüler bilim dergisinin “dünyanın en zeki insanı” seçtiği Richard Feynman için kim “Bizim Richie? Dünyanın en zeki insanı? Tanrı yardımcınız olsun!” demiştir? sorusu, yarışmanın takipçileri aracılığıyla merakla araştırılıyor. Peki, az önce bi hayli beğeni alan yarışma milyonerde sorulan 1979’da “Omni” adlı popüler bilim dergisinin “dünyanın en zeki insanı” seçtiği Richard Feynman için kim “Bizim Richie? Dünyanın en zeki insanı? Tanrı yardımcınız olsun!” demiştir? sualinin yanıtı şöyle;

SORU: 1979’da “Omni” adlı popüler bilim dergisinin “dünyanın en zeki insanı” seçtiği Richard Feynman için kim “Bizim Richie? Dünyanın en zeki insanı? Tanrı yardımcınız olsun!” demiştir?

CEVAP:

A – İlkokul öğretmeni
B – Eski eşi
C – Annesi (Cevap)
D – Kaynanası

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu